✮ 5.000 active customers in UK! Delivery region
Microbe-Lift Xtreme a specially formulated water conditioner for ideal use in any marine or freshwater aquarium. Microbe-Lift Xtreme makes tap water safe & suitable for fish and prevents dangerous increases in ammonium/ammonia and nitrite, removes chlorine/chloramines as well as heavy metals.
Top Seller
✔ in stock, delivery until 13.10. - 16.10.
Price(basis price) 
118 ml
4.70 £ (39.83 £/L)
236 ml
5.85 £ (24.79 £/L)
473 ml
8.40 £ (17.76 £/L)